Pojedine forumske sekcije su sakrivene od pogleda gostiju, pogledaj ih odmah, jednostavnim klikom na registraciju...      - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - > > > Registracija   

Autor Tema: Prizivanje duhova i demona  (Posjeta: 712 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline The Boss

• Administrator
  • Aktivnost:0%
  • [-] Reputacija: 7 [+]
Prizivanje duhova i demona
« : Srijeda 22.08.12 ; 16:45 »
Prizivanje duhova pomocu case i abecede (Ouija board) cesto dozivljavamo kao zabavu i mnogi od nas su to pokusali ili ce pokusati.
Je li to tako bezazleno i mislite li da je to dobar oblik zabave?

Ja nisam nikad uspio... pokušavao jesam, al na glupe načine  :facepalm:

Frendovi kažu da su uspjeli dozvat, pa na kraju priznali da su lagali...

Ima li tko nešto iz osobnog iskustva?  :smile:

Ispaljotka.net

Prizivanje duhova i demona
« : Srijeda 22.08.12 ; 16:45 »

Offline $py

• Level 2
  • **
  • [-] Reputacija: 4 [+]
Odg: Prizivanje duhova i demona
« Odgovori #1 : Subota 25.08.12 ; 14:48 »
ne, niti zelim.... neka njih  :rofl:

Offline Zyon

• Level 1
  • *
  • [-] Reputacija: 0 [+]
Odg: Prizivanje duhova i demona
« Odgovori #2 : Srijeda 27.11.13 ; 20:45 »
Nemam, i ne pokušavaj niti slučajno!

Znam da su moja sestra i sestrična koje su godinu mlađe od mene jednom pokušavaje, i ja sam im ubacio loptu, kasnije nisam imao pojma zašto, iz zezancije? Kasnije se ispostavilo da ta lopta uopće nije bila u toj sobi iz koje smo je uzeli... Normalno, nitko to nije znao dok nakon par dana nismo pričali o tome, nje dvije su se i kada sam bacio loptu jako prepale, a kasnije smo se još više uplašili, pa smirili, s malo razmišljanja došli smo do najjednostavnijeg zaključka, mali brat ju je donio, kada i iz kojega razloga, i kako nemamo pojma, jer je imao 2 godine i popeo se uz stepenice s loptom, al nije ni važno, važno je da ona, ja a ni niko kome smo ispričali (bar većina) neće pokušavati. Ovaj puta imali smo sreće, nisam doživio, ali sam pročitao negdje da je tešto prizivati duhove, posebno one "prave", moguće je prizvati i njih, ali čuo sam (tj. Pročitao) za slučaj da je sin prizivao duhove i napali su, kasnije je jer mu je otac neki vjernik uspio otjerati, ali TO NISU STVARI ZA IGRU! NE POKUŠAVAJTE!

Moja topla preporuka.

Statistika

• stats Ukupno Članova: 44
  • stats Ukupno Postova: 6.944
  • stats Ukupno Tema: 438
  • stats Ukupno Kategorija: 7
  • stats Ukupno Foruma: 60
  • stats Najviše online: 73

Stranica je generirana za 0.157 sekundi uz 31 upita.