Pojedine forumske sekcije su sakrivene od pogleda gostiju, pogledaj ih odmah, jednostavnim klikom na registraciju...      - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - > > > Registracija   

Autor Tema: YouTube kanali koje pratimo  (Posjeta: 115 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline The Boss

• Administrator
  • Aktivnost:0%
  • [-] Reputacija: 7 [+]
YouTube kanali koje pratimo
« : Utorak 26.12.17 ; 13:50 »
U zadnje vrijeme sam redovit po Youtubeu u smislu praćenja pojedinih kanala. Pa da krenem redom sa njihovim linkovima i opisima :

Dnevnjak - Zajebanti, šta reć. Imaju dobar smisao za humor, a Nataša Mrđa mi je hot, a i ostali su legende žive... haha
:grin:

Juka sa kanala Juka - Bosanac koji je našao posao u Njemačkoj, druži se sa ostalim Youtuberima. Sviđaju mi se njegove priče, zanimljiv je za slušat.

Pivokosa - Malo iritantna sa kosom oko hrane, ali zabavna pa hajde...

Amir Hadžić - Prvo ime sa balkan scene, pratim ga još od samog početka. Ode baba

Put ka uspehu - Nije neki super ažurni kanal i ljudi se žale na hladan ton glasa, no meni je otvorilo oči

Mercedessource - Kako sam fan Mercedesa, našao sam na Youtubeu ovaj kanal. Čovjek je doktor za starije Mečke.

Cile ST - Zanimljiv Youtuber koji se bavi tehnikom.

AutoVlog - Pratim ga od početka, posebno mi je zanimljiv otkako je kupio novu ispod čekića C63S AMG,a pa je hidrolockao, dobio drugu od osiguranja... uglavnom je imao same probleme sa tim Mercedesom, ali i dalje tvrdi da mu je to auto ljubav života.  :grin:

ChrisFix - Ajde da čujem tko je nasjeo na prvoaprilsku šalu od ChrisFixa da treba mjenjati blinker fluid, odnosno tekućinu za žmigavce? od tad ga pratim. Glasom mlađahan tip, ovisnik o automobilima s ozbiljnim pristupom tog je prvog aprila sigurno nasamario nekoliko tisuća ljudi. Otkad ga pratim, puno više cijenim i primjenivam Soapy Wooder

Nixa Zizu
- Valjda znate tko je on, body builder... pratim ga jer mi se svidio kako priča dojmove iz teretane. Kad bildaš moraš se ubit, jer vidiš kako ja izgledam, a vidiš kako ti izgledaš?

Komplexash - Isto body bulder, znači legenda živa.

Vesic - Čovjek od struke, popravlja televizije, mikrovalke, grijalice, mobitele, ugrađuje alarme... živa volja od čovjeka i voli pomoć svima

Tom`s Tech Time - Kako sam se bavio dronovima, jako koristan kanal

Ima ih još, ali ove najčešće pratim... Koji su vaši najdraži kanali?

« Zadnja izmjena: Utorak 26.12.17 ; 13:52 The Boss »

Ispaljotka.net

YouTube kanali koje pratimo
« : Utorak 26.12.17 ; 13:50 »

Statistika

• stats Ukupno Članova: 44
  • stats Ukupno Postova: 6.943
  • stats Ukupno Tema: 438
  • stats Ukupno Kategorija: 7
  • stats Ukupno Foruma: 60
  • stats Najviše online: 73

Stranica je generirana za 0.078 sekundi uz 27 upita.