Pojedine forumske sekcije su sakrivene od pogleda gostiju, pogledaj ih odmah, jednostavnim klikom na registraciju...      - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - > > > Registracija   

Autor Tema: Plaća političara...  (Posjeta: 267 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline The Boss

• Administrator
  • Aktivnost:0%
  • [-] Reputacija: 7 [+]
Plaća političara...
« : Utorak 21.08.12 ; 17:12 »

Nisam neki politički expert, no razmišljam ponekad o njima... njihovim neopravdano bezobrazno visokim plaćama... da li oni to zbilja zarade?  :thumbsdown:

Koja je po vama idealna politička plaća? Po meni bi bilo ok da je njihova plaća jednaka prosječnoj hrvatskoj plaći, znači - 5 529kn

Sad, mislim da se za prosječnu plaću računa i plaća političara? što je smiješno...

Ako tri bauštelca imaju plaću od 2800kn po glavi, što je ukupno 8400kn i jedan političar ima 13 600kn , prosjek njihovih plaća je 5500kn - i na kraju bi čovjek rekao u Hrvatskoj se lijepo živi kad je prosječna plaća 5500kn...  :thumbsdown:

Ispaljotka.net

Plaća političara...
« : Utorak 21.08.12 ; 17:12 »

Offline Dazely

• Global Moderator
  • [-] Reputacija: 16 [+]
Odg: Plaća političara...
« Odgovori #1 : Utorak 21.08.12 ; 22:29 »
Najbolja izjava mi je bila kako oni tu svoju plaću zasluže i kako se ne bi smjela smanjivat.
Ma sunce vam poljubim, čovjek koji kopa kanale, rinta na krovu po najvećem suncu i da ne nabrajam dalje - zasluži pišljivi minimalac?
Daj ajde.  :fucku:
Geeeeeeeeeeeek.

Offline The Boss

• Administrator
  • [-] Reputacija: 7 [+]
« Odgovori #2 : Utorak 21.08.12 ; 22:32 »
tak je Dado  :palac:

Ne može se mjerit težina posla jednog fizikalca i saborskog zastupnika. A o radnom vremenu, opasnosti posla i redovitim primanjima da ne govorim. Kao i mogučnošću saborskih zastupnika da koriste službena vozila i stvari u osobne svrhe

Ispaljotka.net

« Odgovori #2 : Utorak 21.08.12 ; 22:32 »

Stranica je generirana za 0.165 sekundi uz 31 upita.