Autor Tema: Tražim družicu  (Posjeta: 354 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Barba Branko

• Level 1
  • *
  • Aktivnost:0%
  • [-] Reputacija: 0 [+]
Tražim družicu
« : Ponedjeljak 20.08.12 ; 23:17 »
Lijepi pozdrav, lijepe dame!
Zovem se Barba Branko i ovim putem tražim družicu. Naglašavam družicu, a ne kućnu pomoćnici, ili ne daj Bože sluškinju, a još manje ženskicu da mi pere moje usrane gaće. To znam i sam.
Nedavno sam pročitao u novinama da su se roditelji sadašnjeg pape pronašli preko oglasa u novinama. Moja pokojna supruga i ja smo se također upoznali preko novima. Živjeli smo u sretnom braku 39 godina. Nikad je nisam slagao i nikad je nisam prevario.

Rođen sam 20.12.1935 godine, od majke Mađarice i oca Srbina iz Hercegovine. U skladu sa motom: „Matora komunjara“ ja sam po uvjerenju agnostik i smatram sve religije svijeta ispravnim, sve dotle dok se provode u izvornom obliku. Komunizam je u izvornom obliku također bio dobar, samo su ga zli ljudi izvitoperili do neprepoznatljivosti i nepodnošljivosti. Ali, kako reče drug Roko: „Neću politiku u svoju butigu.“

Volio bih, da moja družica bude intelektualka, elegantna i njegovana. Da ima do 60 godina, da ne puši i da nema obveza. Mislim ono djeca unuci, baka servis i sl.

Šta za mene znači riječ družica? Sama riječ kaže: simpatična ženskica sa kojom bih se volio družiti, razgovarati, šetati, dogovarati se o svakodnevnim aktivnostima, sa naglaskom na DOGOVARATI. Dogovoriti se šta ćemo jesti taj dan i tko će kuhati. Šta ćemo gledati na telki (mrzim nogomet).

Lijepo molim kratak CV na PM, zajedno sa e-mail adresom. Na Yahoo, Gmail i slične ne odgovaram.

Ispaljotka.net

Tražim družicu
« : Ponedjeljak 20.08.12 ; 23:17 »

Offline The Boss

• Administrator
  • [-] Reputacija: 7 [+]
Odg: Tražim družicu
« Odgovori #1 : Ponedjeljak 20.08.12 ; 23:21 »
Dobrodošli Barba Branko... držimo vam fige da ćete pronaći jednu takvu... jer to zbilja zaslužujete. Ako ne ništa, bar neće bit gladna. Priznajem da se divim vašim delicijama koje sam pratio na Tvom forumu... i možda sam jedini među onima koji je pročitao vaš tekst prilikom putovanja u Dubrovnik, ak me sječanje dobro služi... ponajprije jer sam gospar iz grada pa me privuklo :palac:  :smile:

Offline The Boss

• Administrator
  • [-] Reputacija: 7 [+]
Odg: Tražim družicu
« Odgovori #2 : Nedjelja 02.09.12 ; 22:01 »
Barba Branko je oduševljen odazivom, te svima zahvaljuje na tome...  :smile:

Također šalje pozdrave iz suncem okupanog Poreča...  :palac:

Stranica je generirana za 0.104 sekundi uz 30 upita.