Pojedine forumske sekcije su sakrivene od pogleda gostiju, pogledaj ih odmah, jednostavnim klikom na registraciju...      - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - > > > Registracija   

Autor Tema: Upoznavanje cyber prijatelja uživo...  (Posjeta: 387 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline The Boss

• Administrator
  • Aktivnost:0%
  • [-] Reputacija: 7 [+]
Upoznavanje cyber prijatelja uživo...
« : Četvrtak 26.04.12 ; 15:13 »
Mnogi od nas imaju cyber prijatelje godinama, a da ih nisu uživo upoznali. Moram istaknuti da niti jednom nisam imao kakvo loše iskustvo. Jedino neugodno što je na upoznavanju moglo bit, to je tišina i trulež... no to je zbog tog što su neki očito slobodniji za tipkovnicom nego uživo, no eto.

Čitajući blogove, pronašao sam slučaj da je oženjena cura upoznala frajera preko chata, no da ispričam...

Imala je frendicu koja je išla informatičku školu, vječito je visila na net.hr chatu i svako malo je nagovarala da i ona to proba. No ovoj nije ni padalo na pamet da je posluša dok se nije razbolila i bila osuđena biti kod kuće. Suprug joj radio u smjenama, bila po cijele dane doma i ubijala se od dosade. Vrag joj nije dao mira i otišla je na chat... regala se, ulogirala i eto je. Tipnuo je neki tip, odmah joj se svidio, nakon sat-dva tipkanja predloži da se nađu na kavi... ona naivna i neiskusna, neupucena u zlobe virtualnog svijeta... pristane!

Našli su se odmah za sat vremena, on je imao narančasti kabriolet, dogovorili se da će se naći ispred jedne auto kuće. I ok, otišla ona i čeka... i stiže stvarno neki kabrio, parkira se kraj nje, otvori prozor i zovne je unutra... no njoj nije bilo svejedno nakon te scene, jer frajer ocigledno ne zna ni "bok" reci, pa mu kaže da on vozi iza nje... da će stat u gradu i sjest u neki birc.

I tako ona vozi i kruži... mogla je stoput stat, no razmišlja jer ne zna što da napravi... stane na kraju s autom na parking uz cestu, izađe iz auta, kaže da je dobila poziv i da hitno mora ići... lagala je naravno! Skužila je po njegovom nastupu da je neki psihopata, i tak je bilo, 2g je zivkao, želio da se rastavi od muža itd itd... 

uglavnom evo link : http://zelenooka-.bloger.hr/post/moje-prvo-virtualnolive-upoznavanje/1756780.aspx

Da li ste i vi imali kakvo negativno iskustvo?  :wtf?:

Ispaljotka.net

Upoznavanje cyber prijatelja uživo...
« : Četvrtak 26.04.12 ; 15:13 »

Offline Boris

• Administrator
  • Aktivnost:0%
  • [-] Reputacija: 6 [+]
Odg: Upoznavanje cyber prijatelja uživo...
« Odgovori #1 : Četvrtak 26.04.12 ; 22:16 »
znači leži doma bolesna cijelo vrijeme, mužu sigurno nije dala, a pozove ju neki mulac na kavu i odmah je zdrava?

a neznam nisam baš za te internet ljubavi, zbog prijašnjih iskustava :D, mislim nisu bila loša, ali nije baš išlo... a i na netu se zadnjih godinu dana svugdje predstavljam praktički imenom i prezimenom i nije me strah, ali također ni nevolim skrivanja iza nickova baš :D

Ispaljotka.net

Odg: Upoznavanje cyber prijatelja uživo...
« Odgovori #1 : Četvrtak 26.04.12 ; 22:16 »

Stranica je generirana za 0.151 sekundi uz 28 upita.