Pojedine forumske sekcije su sakrivene od pogleda gostiju, pogledaj ih odmah, jednostavnim klikom na registraciju...      - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - > > > Registracija   

Autor Tema: Da li je iskrenost vrlina?  (Posjeta: 181 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline The Boss

• Administrator
  • Aktivnost:0%
  • [-] Reputacija: 7 [+]
Da li je iskrenost vrlina?
« : Četvrtak 19.04.12 ; 21:42 »
Dosta ljudi govori da je iskrenost vrlina dok se tako netko ne postavi prema njima. Moj stav je da ne treba uvijek svima sve reci u facu. Postoji vrijeme i mjesto, postoji nacin... a i opcija da zadržim to za sebe, ako ta iskrenost neće donijeti ništa dobro. Cijenim kad mi netko kaže što misli da sam napravio krivo. Taj mi odmah poraste u očima, jer znam da smo dovoljno bliski i da zna da ne grizem i da rado prihvacam dobronamjerne kritike.

Za usporedbu Kerum i Josipović. Necemo ih gledati kao ljude, vec njihov pristup. Meni je osobno draži "seljacki" pristup Keruma koji kaže sve što misli, nego Josipovića koji to sve fino upakira i uspije mnogo puta pricati satima, a da ne kaže ništa, a u glavi mu se za to vrijeme tko zna što vrti...

Pričajte sa prijateljima. Zar su prijatelji dobri samo za pijančevanje? Otvorite im dušu, poslušajte ih kad su u nevolji, pružite im utjehu i mudar savjet. No prije svega se pripremite za slušanje... nikako necete pogrijesiti.  :namig:

Ispaljotka.net

Da li je iskrenost vrlina?
« : Četvrtak 19.04.12 ; 21:42 »

Offline pant3rica

• Level 6
  • Aktivnost:0%
  • [-] Reputacija: 12 [+]
Odg: Da li je iskrenost vrlina?
« Odgovori #1 : Četvrtak 19.04.12 ; 23:28 »
meni seru i neki kažu da se pravim pametna kad kažem svoje mišljenje..pa nek odu u kurac..svi dada i seru iza...nikad sretni..xD pa sam počela da šutim :D ..
Avoid the mould
Desperate you regress
Move through me
I'll be your triumpH

Ispaljotka.net

Odg: Da li je iskrenost vrlina?
« Odgovori #1 : Četvrtak 19.04.12 ; 23:28 »

Stranica je generirana za 0.202 sekundi uz 29 upita.