Pojedine forumske sekcije su sakrivene od pogleda gostiju, pogledaj ih odmah, jednostavnim klikom na registraciju...      - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - > > > Registracija   

Autor Tema: Kako ljudi vide šutljive osobe?  (Posjeta: 568 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline The Boss

• Administrator
  • Aktivnost:0%
  • [-] Reputacija: 7 [+]
Kako ljudi vide šutljive osobe?
« : Četvrtak 19.04.12 ; 21:23 »
Inspiriran meetingom, otvaram temu da dobijem uvid u razmišljanje drugih forumaša, po mogućnosti pričljivih (takvih je bilo u onaj petak ocito), o osobama koje većinom šute.

Pa kako sam bio jedan od tiših forumaša u petak vecer, jer me ubio umor, a nitko očito nije mogao razumjeti kako je voziti 8h u jednom smjeru da vidis ekipu... koja te na kraju opere da si truo... zanima me što mislite o tom neugodnom trenutku?

Da sam bio sramezljiv? Kako me naša ex adminica Happiness opisala...  :D

No back to topic...

Što mislite opcenito o osobama koje ne progovore recenicu-dvije tokom cijele veceri? Da su sramezljivi, umisljeni, proracunati i podli jer skrivaju pravo lice i ne žele "otkriti karte"?

Još jednom isprike na truleži...  :laugh:

Ispaljotka.net

Kako ljudi vide šutljive osobe?
« : Četvrtak 19.04.12 ; 21:23 »

Offline pant3rica

• Level 6
  • [-] Reputacija: 12 [+]
Odg: Kako ljudi vide šutljive osobe?
« Odgovori #1 : Četvrtak 19.04.12 ; 23:32 »
happiness sam primjetila samo dolazi komentirat kad se nje nešto tiče..:D stalker..xD..ili sam u krivu :D?

pa nismo svi isti šta..neki očito nemaju dlake na jeziku pa kažu i boli ih kurac..
Avoid the mould
Desperate you regress
Move through me
I'll be your triumpH

Offline The Boss

• Administrator
« Odgovori #2 : Četvrtak 19.04.12 ; 23:33 »
a fakat, da je nisam spomenuo nebi došla...  :D

Offline pant3rica

• Level 6
  • [-] Reputacija: 12 [+]
« Odgovori #3 : Četvrtak 19.04.12 ; 23:36 »
ass i was saying xD...
Avoid the mould
Desperate you regress
Move through me
I'll be your triumpH

Offline Malva

• Level 2
  • **
  • [-] Reputacija: 5 [+]
« Odgovori #4 : Petak 20.04.12 ; 22:46 »
Većina takvih ljudi je jednostavno...sramežljiva. Nije sigurna u sebe, a i da se potrudi oko uspostavljanja samopouzdanja, ne bi upalilo. Nakon toga im ništa drugo ne preostaje osim nastavljanja uobičajenog obrasca ponašanja kojeg su do tada imali.

Naravno, većina ljudi, pogotovo skupina ljudi iz pričljive generacije prosudi te ljude bolesnima, preozbiljnima, bezveznima...

Što je zapravo jako jadno od njih, jer ti isti šutljivi ljudi bi njih mogli procjeniti prebrbljavima i ljudima koji nemaju smisla što se tiče vođenja razgovora i uopće započinjanja razgovora.

Ono što je najbitnije (u slučaju da želite uspostaviti opušteni razgovor s njima) je da obratite pažnju na češće susrete, češće small-talkove i tako će se oni naviknuti na vas, čak vas i pogledati dobro u oči prilikom razgovora i pričati puno opuštenije nego prvog puta.
"...Rains on strange street

Dews by restless stream

Ice of snowy mountain

Resemblance of tears in your eyes."

Offline Boris

• Administrator
  • [-] Reputacija: 6 [+]
« Odgovori #5 : Subota 21.04.12 ; 21:27 »
riješenje je više pit i podijelit se u grupice za pričanje xD, a sad nemislim ništa loše jer i ja znam nekad jednostavno šutit ako su mi misli kilometrima daleko... btw vlaho bitno je da si naglasio "ex adminica", nisi mogao napisat samo Happiness :D

Offline The Boss

• Administrator
« Odgovori #6 : Subota 21.04.12 ; 21:35 »
suti, spomenuo si je... kladim se da ce se sad pojavit odnekud  :D

Ispaljotka.net

« Odgovori #6 : Subota 21.04.12 ; 21:35 »

Stranica je generirana za 0.205 sekundi uz 31 upita.