Pojedine forumske sekcije su sakrivene od pogleda gostiju, pogledaj ih odmah, jednostavnim klikom na registraciju...      - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - > > > Registracija   

Autor Tema: Da li je seks nešto zbilja wau?  (Posjeta: 175 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline The Boss

• Administrator
  • Aktivnost:0%
  • [-] Reputacija: 7 [+]
Da li je seks nešto zbilja wau?
« : Četvrtak 22.03.12 ; 18:16 »
Ono, koliko ste puta culi "nisam laka cura" , iako ste se kužili i sve... na kraju ostali suhi...  :D

Neke cure kao da imaju blokadu protiv širenja nogu, jebe ih moral il što? Ne shvacam uopce u cemu je tu problem, one hoce isto sto i mi... samo na finiji nacin, da se ne osjete lako?

Najgore je što neki muškarci vole glumit, samo da prcnu neš... i onda sljedi odjeb...

Cure, vec kad vam se prijebalo, al nije bolje naci nekog tko zna drzat jezik za zubima il odabrat nekog napaljenog  mastovitog decka (mene!) odradit što se ima i to je to?  :laugh:

Ispaljotka.net

Da li je seks nešto zbilja wau?
« : Četvrtak 22.03.12 ; 18:16 »

Offline Lizzy

• Level 4
  • [-] Reputacija: 10 [+]
Odg: Da li je seks nešto zbilja wau?
« Odgovori #1 : Četvrtak 22.03.12 ; 18:36 »
Imaju blokadu jer im je ocito stalo sto ostali misle o njima, i razmisljaju na takav nacin da - ako dam tom decku samo zato sto mi se jebe, ispast cu laka, no ako budemo neko vrijeme skupa i onda spavamo, onda nece imati takvo misljenje o meni.

Dok s druge strane za muske vrijedi ovo sto si ti rekao, ako im je do toga mogu povaliti koga god zele, uvijek se nadje neka laka. No ako zele bas tu neku odredjenu, lako ce oni potrpiti koji tjedan veze i onda prekinuti :D

no neka, kad naidje netko tko im se jako jako svidja, sumnjam da bi im bio ikakav problem. Ali opet, sto ljudi sto cudi :D

Offline The Boss

• Administrator
  • [-] Reputacija: 7 [+]
« Odgovori #2 : Četvrtak 22.03.12 ; 18:39 »
Ma inace se dogodi da završe sa curama koje im nisu nešto ekstra napete, niti posebne. Već samo paze na izgled, tj. izgledaju zdravo, čisto...  :laugh:

Onda se u njih kao zaljube zbog nedostatka seksa... i kad se zasite seksa, takve cure dobiju odjeb  :P

Uglavnom, baš kao što piše u onoj tvojoj temi.

Ali nije mi jasno, što vi cure radite kad vam se priseksalo, gdje tražite žrtvu? Il i vi nabasate na nekog lošijeg... samo da vas zadovolji  :namig:

Offline pant3rica

• Level 6
  • [-] Reputacija: 12 [+]
« Odgovori #3 : Petak 23.03.12 ; 00:19 »
mislim da je koliko ga god negirala...nije ti baš ugodno da ti je dečko kratak..onda počnu razmišljanja da traži nekoga drugoga tko to može duže sredit i tako to...ako fali predigre il nečega...sve u svemu..nema ništa bez razgovora...možda se i može to poboljšat s nečim..al samo ako se hoće..:)
Avoid the mould
Desperate you regress
Move through me
I'll be your triumpH

Ispaljotka.net

« Odgovori #3 : Petak 23.03.12 ; 00:19 »

Stranica je generirana za 0.186 sekundi uz 31 upita.