Pojedine forumske sekcije su sakrivene od pogleda gostiju, pogledaj ih odmah, jednostavnim klikom na registraciju...      - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - > > > Registracija   

Autor Tema: Zaljubljivost zbog nejebice  (Posjeta: 264 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Lizzy

• Level 4
  • Aktivnost:0%
  • [-] Reputacija: 10 [+]
Zaljubljivost zbog nejebice
« : Subota 10.03.12 ; 00:35 »
Mislite li da je tako nešto moguće?
Zaljubimo se i na taj način "opravdavamo" gasenje seksualne zelje.

Da li vam se tako nešto dogodilo?

Nakon sto smo taj apetit zadovoljili, mucimo se bezveze u toj vezi koja je samo radi toga zapocela. A to se definitivno ne isplati.

Takodjer bi na ovo nadodala jedan post od jedne forumasice koji mi je zapeo za oko, odlican je za uvod. Napisala bi ja svoje misljenje o tome ali nisam se jos nikad nasla (bar tako mislim) u takvoj situaciji.

Citat:
Jednostavno od nejebice predvlada ta seksualna želja za tom nekom osobom gdje pomisliš da je to zaljubljenosti, mada je to samo čista fizička potreba za seksom, hormoni podivljaju i sl.Ali  budeš slijep zbog toga, a nakon kaj zadovoljiš tu seksualnu potrebu s tom osobom, odjednom progledaš i vidiš da nisi nimalo zaljubljen/a u tu osobu i tu nastane veći problem, kako se na kraju izvući iz svega toga.

Ispaljotka.net

Zaljubljivost zbog nejebice
« : Subota 10.03.12 ; 00:35 »

Offline Boris

• Administrator
  • [-] Reputacija: 6 [+]
Odg: Zaljubljivost zbog nejebice
« Odgovori #1 : Subota 10.03.12 ; 13:32 »
u takvim slučajevima me nehvata zaljubljenost, već samo želja da budem sa nekom, ali u svakom trenutku znam da ona možda nije za mene, da bi bio snjom samo zbog seksa i da vjerovatno nebi tu ništa više bilo. kako bi 9gag rekao to se riješi fap-anjem :D

kad osjećam zaljubljenost onda uvijek imam neki onaj osjećaj u prsima i seks mi padne na pamet jedino kad cura ima isto mišljenje o meni (elektronički rečeno pozitivnu povratnu vezu xD), odnosno ako se cura izmotava onda ću znat da joj se baš i nesviđam pa mi neće bit do seksa kad nije ona zaljubljena u mene, a ako je onda to probudi svakakve dobre osjećaje :D

Offline pant3rica

• Level 6
  • [-] Reputacija: 12 [+]
« Odgovori #2 : Subota 10.03.12 ; 14:38 »
ne mora značit, to su gluposti..sve je individualno..
Avoid the mould
Desperate you regress
Move through me
I'll be your triumpH

Offline The Boss

• Administrator
  • [-] Reputacija: 7 [+]
« Odgovori #3 : Subota 10.03.12 ; 15:53 »
Mislite li da je tako nešto moguće?
Zaljubimo se i na taj način "opravdavamo" gasenje seksualne zelje.

Da li vam se tako nešto dogodilo?

Nakon sto smo taj apetit zadovoljili, mucimo se bezveze u toj vezi koja je samo radi toga zapocela. A to se definitivno ne isplati.

Takodjer bi na ovo nadodala jedan post od jedne forumasice koji mi je zapeo za oko, odlican je za uvod. Napisala bi ja svoje misljenje o tome ali nisam se jos nikad nasla (bar tako mislim) u takvoj situaciji.

Ne samo da mislim da je moguce, vec sam to i dozivio. Mnoge današnje cure su željne veseljka i do njega dolaze na jedini za javnost prihvacen nacin (da ne ispadnu lake cure ili drolje) -> vezom

Veza funkcionira dok se veseljko diže... te dok se jedno od njih ne zasiti, tj. hormoni se ne unormale. Tad je reakcija "koji kurac ja radim s ovom osobom, kak je odvratan/na". Također se od previše seksa može roditi onaj osjecaj iskoristenosti, a ja sam osjetio taj osjecaj. To je kad znaš da ce svaki susret zavrsit seksom i ne mozes si pomoci. A kasnije te izjedaju misli sto druga strana misli, kako se osjeca i do kad ce to sve ovako moci...

Da, takvo nešto mi se dogodilo...

Citat:
Jednostavno od nejebice predvlada ta seksualna želja za tom nekom osobom gdje pomisliš da je to zaljubljenosti, mada je to samo čista fizička potreba za seksom, hormoni podivljaju i sl.Ali  budeš slijep zbog toga, a nakon kaj zadovoljiš tu seksualnu potrebu s tom osobom, odjednom progledaš i vidiš da nisi nimalo zaljubljen/a u tu osobu i tu nastane veći problem, kako se na kraju izvući iz svega toga.

Slažem se s ovim u potpunosti. Potpisujem totalno! No najgore je kad izgubiš tu osobu kad shvatiš da si bio sretan, no ajd...

P.S. Sorry Rea što nisam napisao roman kak sam obecao...  :D

Offline The Boss

• Administrator
  • [-] Reputacija: 7 [+]
« Odgovori #4 : Četvrtak 22.03.12 ; 18:04 »
Mislim da je lijepo kad imaš neku osobu koja ti je dovoljno atraktivna da možeš vodit ljubav s njom, mazit se, ljubit... a opet znate da niste stvoreni jedno za drugo... il vas dijeli npr daljina.

Takve odnose podržavam, i ja sam uvijek za takvo nešto

Mi smo svi ljudi, te imamo potrebu za seksom... neki to prikrivaju jer su moralni, dok drugi poput mene otvoreno pricaju

Također bi rekao da ne vidim ništa loša da neka cura ima fuck frenda... dapace, podrzavam to! Bolje da ima fuck frenda nego decka kojeg ne voli, te je s njim samo zbog zadovoljavanja... da ne ispadne jeftina, laka, kurva jer se jebe s prijateljem/ima...   :/

Offline $py

• Level 3
  • [-] Reputacija: 4 [+]
« Odgovori #5 : Četvrtak 22.03.12 ; 18:11 »
skeptican sam prema zaljubljenosti zbog nejebice... potpisujem ono sto je VLaho napisao u zadnjem postu   ^^

Offline pant3rica

• Level 6
  • [-] Reputacija: 12 [+]
« Odgovori #6 : Petak 23.03.12 ; 00:22 »
to je strah....ali da ...slažem se s postom od vlahe u  potpunosti...
Avoid the mould
Desperate you regress
Move through me
I'll be your triumpH

Ispaljotka.net

« Odgovori #6 : Petak 23.03.12 ; 00:22 »

Stranica je generirana za 0.207 sekundi uz 32 upita.