Pojedine forumske sekcije su sakrivene od pogleda gostiju, pogledaj ih odmah, jednostavnim klikom na registraciju...      - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - > > > Registracija   

Autor Tema: Najneugodnija stvar koja vam se dogodila tokom sexa  (Posjeta: 287 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Lizzy

• Level 4
  • Aktivnost:0%
  • [-] Reputacija: 10 [+]
Najneugodnija stvar koja vam se dogodila tokom sexa
« : Nedjelja 26.02.12 ; 03:25 »
Sve pise u naslovu - znaci najneugodnija stvar koja vam se dogodila tokom sexa?

Ja sam zaspala za vrijeme  :$  bila sam premorena :D

Ispaljotka.net

Najneugodnija stvar koja vam se dogodila tokom sexa
« : Nedjelja 26.02.12 ; 03:25 »

Offline The Boss

• Administrator
  • [-] Reputacija: 7 [+]
Odg: Najneugodnija stvar koja vam se dogodila tokom sexa
« Odgovori #1 : Nedjelja 26.02.12 ; 03:28 »
kak ti je to uspjelo?  :laugh:

najneugodnija... hmmm... pa i nemam baš neka neugodna iskustva... osim možda vođenja ljubavi ispod jednog nadvoznjaka... mislio sam da ta cesta ne vodi nikud, kak je neasfaltirana... da bi nakon mjesec-dva cisto iz znatizelje krenuo tom cestom do kraja i vidio kuće. Taj prolaz ispod nadvoznjaka ih zapravo spaja sa cestom... :/

Da je netko slucajno rano ujutro isao nekud s autom, il se vracao doma, imao bi pravi crnjak-odgovor na ovu temu... ovako ništa  :$

Offline Lizzy

• Level 4
  • [-] Reputacija: 10 [+]
« Odgovori #2 : Nedjelja 26.02.12 ; 03:33 »
A bili smo vani skupa s ekipom, popili par pivica a ja sam bila jako umorna, kad smo dosli doma... Eto... Znas kako to vec ide, a ja zaspala :D ujutro ja se budim, ne sjecam se djela prije nego sto sam zaspala, budim ga, on nece pricati samnom - da skratim - trebalo mi je 15ak min da ja shvatim zasto se on ljuti na mene :D 2 dana nije htio pricati samnom lol

Offline The Boss

• Administrator
« Odgovori #3 : Četvrtak 22.03.12 ; 17:57 »
Sve pise u naslovu - znaci najneugodnija stvar koja vam se dogodila tokom sexa?

Neugodno je kad isklizne il kad skrene sa pravog puta u...  :$  :D

Offline Barba Branko

• Level 2
  • **
  • [-] Reputacija: 0 [+]
« Odgovori #4 : Ponedjeljak 27.08.12 ; 21:22 »
Evo sam nabaso na ovu staru temu, pa sam se prisjetio jedne dogodovštine iz 1955 godine. Imao sam tada dvadeset godina i bio zaljubljen u T.A. ćerku kapetana duge plovidbe. Bilo je to u Rijeci. Hodali smo jedno vrijeme išli na ples u "Sala Biancu" i tko to. Jednog dana pozove ona mene na piće u svoju kuću (vilu) na trsatu. Ufatimo se mi ljubit i počeli se skidati spremni za seks. U jednom trenutku ona reče: "Joj Branko, šta tebi smrde nogeeeee!". Naravno da od seksa, barem tada, nije bilo ništa. Otišao sam u grad i sa zadnjim novcima kupio 7 pari čarapa, ja svaki dan po jedan. Od tada, pa do danas, a prošlo je čitavih 57 godina nikad nisam u jutro obukao čarape od jučer.

Offline The Boss

• Administrator
« Odgovori #5 : Utorak 28.08.12 ; 00:02 »
auuuu  :hehe:

Ispaljotka.net

« Odgovori #5 : Utorak 28.08.12 ; 00:02 »

Stranica je generirana za 0.179 sekundi uz 31 upita.