Pojedine forumske sekcije su sakrivene od pogleda gostiju, pogledaj ih odmah, jednostavnim klikom na registraciju...      - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - > > > Registracija   

Autor Tema: Koliko ste dobar vozač?  (Posjeta: 240 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline The Boss

• Administrator
  • Aktivnost:0%
  • [-] Reputacija: 7 [+]
Koliko ste dobar vozač?
« : Četvrtak 16.02.12 ; 23:07 »
1. Smatrate li da dobro vozite?
2. Jeste li kad imali prometnu nezgodu i čijom krivicom?
3. Kako vam ide parkiranje?
4. Kad idete na put, vi vozite il prepuštate volan drugima?
5. Poštujete li propise i jeste li ikad kažnjavani?
6. Sa koliko godina i iz kojeg puta ste položili vozački?
7. Jeste li odmah nakon polaganja sjeli za volan, il vas je bio strah?
8. Razumijete se u osnovno odrzavanje vozila? (vodite knjigu izmjene ulja, kontrolirate ulje, vodu, pritisak u gumama...)
9. Vozite li kad popijete?
10. Na kojem autu ste polagali?

Ajmo moji šoferi da vas čujem...  :grin:

Ispaljotka.net

Koliko ste dobar vozač?
« : Četvrtak 16.02.12 ; 23:07 »

Offline Lizzy

• Level 4
  • [-] Reputacija: 10 [+]
Odg: Koliko ste dobar vozač?
« Odgovori #1 : Petak 17.02.12 ; 00:15 »
1. s obzirom koliko vozackog iskustva imam - da
2. nikada :D
3. ovisi haha, sto se mene tice dobro parkiram, sto se drugih tice lose parkiram xD al ajd ici ce to s vremenom
4. uglavnom ja navaljujem da vozim
5. kako kad, i ne, nisam kaznjavana
6. za motor sa 16 iz drugog puta, za auto sa 18 iz prvog puta
7. Sjela sam odmah ali bilo me je strah :D
8. naravno da da, to mi je skoro struka hehe
9. nikada
10. Hyundai i20 i Golf 5

Offline Boris

• Administrator
  • [-] Reputacija: 6 [+]
« Odgovori #2 : Petak 17.02.12 ; 18:31 »
1. ponekad vozim malo divlje u smislu da nema živaca vozit 50, a ograničenje 60 iza nekog, a žuri mi se pa onda ga pretičem i recimo na rotoru isto tada baš nemam volje puno čekat pa nabijem gas i poletim, u ostalim okolnostima mislim da vozim super

2. pa 3 puta mojom krivicom, samo svaki puta bez štete. jednom nisam mogao nikako parkirat naprijed desno kako god da sam pokušavao, pa sam se malo naslonio na drugi auto (par tjedana nakon polaganja). drugi puta zamagljeno stražnje staklo i ja izlazim u rikverc i jednostavno nevidim da ima auto parkiran bočno uz rub ceste sa suprotne strane i opet sam se naslonio malo na njega, sva sreća skužio sam u zadnji tren inače bi mu pol auta rasturio xD i zadnji puta izlazim sa svog parkinga u rikverc po noći i opet mi tako auto parkiran bočno uz rub sa suprotne strane ceste i jednostavno ga nisam vidio u toj noći jer je bio crn, a nije bilo rasvjete i još se iz mog parkinga mora posebno izlazit da neoštetiš svoj auto i opet sam se samo naslonio. eto imao sam sreće da nijednom nije bilo štete ikome :D

3. parkiram na svim mogućim i nemogućim divljinama bez problema na bilo koji način i bez obzira ima li snijega i jel uzbrdica :D budući da sam dosta visok onda praktički vidim prednji kraj svog auta pa se svi hvataju za glavu misleći da ću udarit neki auto, a ja prođem 10cm pokraj :D (i to nije sreća već jednostavno vidim da imam tih 10cm)

4. ovisi čiji je auto, ako se ide mojim autom normalno da ja vozim, a vozio sam jednom i frendov kad smo se vraćali iz rijeke jer su njega leđa bolila, ako su obiteljska putovanja onda opet ovisi ako idemo sa tatinim autom onda on vozi, ako sa mojim onda ja vozim...

5. sve propise poštujem osim brzine, ali nevozim ni prebrzo već jednostavno koliko uvjeti dopuštaju. čak sam oko nekih propisa i rigorozan, većinom na raskrižjima na kojima sam prvi puta i na kojima se očito nevidi da imam prednost i ako neuočim odmah trokut ili stop sa susjednih ulica onda uvijek usporim dok se neuvjerim da mogu proći i recimo tu kod mene u kvartu ima jedno raskrižje na kojem ja uvijek imam prednost, al puštam ekipu jer oni misle da oni imaju prednost...

još jedan od propisa koje rigorozno poštujem je ako ja skrećem desno na dopunsko zeleno, a netko se polukružno okreće, stime da mu je za lijevo skretanje bilo upaljeno puno zeleno za lijevo, onda ću uvijek stat i propustit taj auto zato jer on ima prednost, makar mi svi trube i jebu mi sve, ali jednostavno ja idem na dopunsko on ide na puno i tu se nema šta raspravljat tko ima veću prednost...

6. 18, stime da sam pao propise jednom :D

7. nije me bilo strah i nisam vozio baš odmah već jedno par dana kasnije (tad sam još dijelio auto sa tatom)

8. pa vodim brigu o ulju, za vodu nemam čep pa mi pri kočenju pola ispadne van tako da o tome naročito vodim brigu, što se tiče guma baš sam ih prije dva tjedna napumpao, a osim toga vodim još brigu da mi svi žmigavci i svijetla rade, a ostatak znam što nevalja, samo neznam kad ću popravit :D

9. vozim, ali smanjujem i nadam se da ću uskoro prestat pit, jer sam se osvrnuo na to koliko ljudi oko mene nemora pit alkohol da bi se dobro zabavilo, pa onda nemoram ni ja. dok vozim sa alkoholom u krvi onda se držim i ograničenja brzine i samo sam jednom prošao kroz crveno (jednostavno sam milijun puta gledao jel ide neki pješak pred pješački, da semafor nisam vidio xD), ali sam stao 2 metra poslije, opet nisam brzo vozio pa nije bilo naglog kočenja i naravno frendovi i frendice su mi čak rekli da super vozim pijan, mislim koliko je to moguće kad imaš alkohola u krvi

10. golf 6 tdi

Offline Dazely

• Global Moderator
  • [-] Reputacija: 16 [+]
« Odgovori #3 : Subota 18.02.12 ; 20:03 »

9. Pravilo: Ne pijem dok vozim!

Pametno, šteta da se prolije!
Geeeeeeeeeeeek.

Ispaljotka.net

« Odgovori #3 : Subota 18.02.12 ; 20:03 »

Stranica je generirana za 0.173 sekundi uz 33 upita.