Pojedine forumske sekcije su sakrivene od pogleda gostiju, pogledaj ih odmah, jednostavnim klikom na registraciju...      - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - > > > Registracija   

Autor Tema: Ježim se pomisli na ovo...  (Posjeta: 277 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline The Boss

• Administrator
  • Aktivnost:0%
  • [-] Reputacija: 7 [+]
Ježim se pomisli na ovo...
« : Subota 11.02.12 ; 21:07 »
Da više ništa ne možeš kupit a da je zdravo. Svugdje nekakva kemija, aditivi, konzervansi...

Što uopće postoji za kupit u trgovačkom lancu a da je 100% sigurno i prirodno?

Mene ponekad od tog hvata očaj i depresija... posebno nakon što sam čitao da sva hrana, pa i voda imaju energiju
koja ulazi u nas. Te ako je ta energija negativna, takvi postajemo i mi...  :plain:

Ispaljotka.net

Ježim se pomisli na ovo...
« : Subota 11.02.12 ; 21:07 »

Offline Lizzy

• Level 4
  • [-] Reputacija: 10 [+]
Odg: Ježim se pomisli na ovo...
« Odgovori #1 : Subota 11.02.12 ; 22:02 »
Pogledaj dokumentarac Food Inc. obavezno ako te to zgraza, ovo ce te unistiti kada vidis sto jedes :) ja ozbiljno planiram prebaciti se na Makrobiotski nacin prehrane, ovo sto mi jedemo nije hrana

Offline The Boss

• Administrator
« Odgovori #2 : Subota 11.02.12 ; 23:26 »
Makrobiotika je opet shit, jer je to samo balans između ying i yang energije. A trik ti je da bi to morala balansirat i dalje sa GMO hranom, tako da ti nema svrhe. Ja se zelim hraniti i jesti ono sto su jeli ljudi prije izuma GMO hrane, zelim prirodne namirnice...  :plain:

Offline Lizzy

• Level 4
  • [-] Reputacija: 10 [+]
« Odgovori #3 : Nedjelja 12.02.12 ; 00:39 »
Zaboravljas da se bavim yogom i da vjerujem u "ying i yang shit" i u bio-energiju :) uglavnom... Ne brini se makrobiotska prehrana ne sadrzi gmo namirnice, 100% provjereno, ima cak u Ri specializirani ducan samo za makrobioticare

Offline pant3rica

• Level 6
  • [-] Reputacija: 12 [+]
« Odgovori #4 : Nedjelja 12.02.12 ; 02:24 »
a jbg ako smo živi ok je..nemoš pobjeć od toga opet..jest svoje povrće i voće iz vrta ..eto načina :D barem znaš s čim si ih prskao :D
Avoid the mould
Desperate you regress
Move through me
I'll be your triumpH

Offline ajkula

• Level 5
  • [-] Reputacija: 4 [+]
« Odgovori #5 : Nedjelja 12.02.12 ; 11:02 »
A tek ja koji moram ispumpat 120kg na benču, kako tek mene bedira ta danasnja hrana :D

Offline The Boss

• Administrator
« Odgovori #6 : Nedjelja 12.02.12 ; 13:52 »
baš Ajkula, tebi posebno nije lako...  :razz:

Offline $py

• Level 3
  • [-] Reputacija: 4 [+]
« Odgovori #7 : Utorak 14.02.12 ; 20:17 »
i ja se jezim od te kemije.... treba sam sadit povrce i voce  :grin:

Offline The Boss

• Administrator
« Odgovori #8 : Utorak 14.02.12 ; 20:19 »
i ja se jezim od te kemije.... treba sam sadit povrce i voce  :grin:
eh purgeru... možeš, na trgu... samo brijem da na betonu ništa ne uspijeva  :razz:

Offline Malva

• Level 2
  • **
  • [-] Reputacija: 5 [+]
« Odgovori #9 : Srijeda 28.03.12 ; 23:17 »
Da više ništa ne možeš kupit a da je zdravo. Svugdje nekakva kemija, aditivi, konzervansi...

Što uopće postoji za kupit u trgovačkom lancu a da je 100% sigurno i prirodno?

Mene ponekad od tog hvata očaj i depresija... posebno nakon što sam čitao da sva hrana, pa i voda imaju energiju
koja ulazi u nas. Te ako je ta energija negativna, takvi postajemo i mi...  :plain:

Naravno da ne možeš, uostalom ne možeš niti dok dišeš garantirati si da udišeš relativno čist zrak.

Jedino što možeš napraviti je - uzgajati doma nešto i voditi računa o higijeni na primjereni način.

Mislim.. ionako ćemo jednog dana napustiti ovaj svijet iz trenutnog oblika, jeo ti zdravo ili nezdravo...Rezultat je uvijek isti, doduše netko ima više sreće, a netko manje pa dobije - recimo - leukemiju zbog zagađenja zraka i sl.

Zagađenje nije samo problem koji se tiče hrane, nego već i cijelog okoliša. Čime mogu samo reći da se znatne promjene ne mogu ostvariti, jer čitav svijet je zagađen (neka područja manje, tipa Hrvatska, za razliku od razvijenije kompanije).

Ako hoćeš nešto zdravije i jestivije...uzmi si letvu, neš pomidora, posadi i da vidiš šta je pomidor (samo preporuka).
"...Rains on strange street

Dews by restless stream

Ice of snowy mountain

Resemblance of tears in your eyes."

Ispaljotka.net

« Odgovori #9 : Srijeda 28.03.12 ; 23:17 »

Stranica je generirana za 0.235 sekundi uz 33 upita.